שירות לקוחות 077-9975481

כלי בית איכותיים

הכלים שיש לך בבית קובעים את רמת החיים ושביעות הרצון שלך. לפיכך, אנחנו בברגהוף שואפים לעורר בך השראה עם קטלוג מפתיע של כלי בית אקסקלוסיביים. ברור לנו שכל כלי נבחר על ידך בקפידה, אז אנו מזמינים אותך להתרשם מהמוצרים ולהגיע עוד היום לאחד מסניפי היבואן הרשמי.

ברגהוף ישראל משווקת טווח מוצרים שכולל בתוכו כלי מטבח ואפייה, סכינים, סכו"ם, כלי פורצלן, אביזרים נלווים למטבח ואפילו מכשירי חשמל קטנים, מטבחי שדה וציוד ברביקיו.
בכך אנחנו הופכים לבית שלך לרכישת כלים ולגורם הראשון שאיתו כדאי לך להתייעץ לגבי שדרוג חווית הבישול, האפייה או הטיגון.

כל הסיבות לבחור בכלי בית של ברגהוף

חברת ברגהוף היא יצרנית כלי בישול, בית ומטבח עם סניפים שמפוזרים במעל 50 מדינות ברחבי העולם. כתוצאה מכך, יש לך מספיק סיבות טובות לבחור בכלים של ברגהוף גם בשביל לרענן את רשימת הציוד של הבית:

א. תהליכי ייצור קפדניים – כל מוצרי החברה ובהם סירים לאינדוקציה וכמובן כלי בישול מיוצרים תחת תהליכי ייצור קפדניים. זה אומר שבחברת ברגהוף משתמשים רק בחומרי גלם איכותיים שעומדים בתקן הנדרש, וכך מבטיחים לך שקט וביטחון גם עבור המשפחה.

ב. כלים לבית במחירים אטרקטיביים – ניסיון של עשרות שנים הופך את הנוסחה של ברגהוף למשתלמת עבורך. במונחי עלות מול תועלת, אין ככל הנראה תחליף לכלי בישול ואפייה שישרתו אותך במשך זמן רב בלי להישחק או להיפגע בגלל עודף שימוש.

ג. התאמה לכיריים מתקדמות – כבר התקדמת לכיריים אינדוקציה, הלוגן או קרמי? הגעת למקום הנכון: הכלים של ברגהוף עומדים בקנה אחד עם טכנולוגיות הבישול המשוכללות בעולם ולך יש רק מה להרוויח. עם הכלים שלנו יהיה לך קל יותר לנצל את יתרונות הכיריים המתקדמות ולחסוך זמן יקר במטבח ובבית.

סט סירים 10 חל'- MANHATTAN

תאגיד בין-לאומי שמגיע עד אליך

הדברים הקטנים עושים הבדל גדול בכל מה שנוגע לבית שלך. אם ברצונך ליהנות מכלים ומוצרים של תאגיד בין-לאומי, קטלוג כלי בית של ברגהוף מרכז עבורך את כל מה שכדאי לדעת ובתמיכה מלאה של יבואן רשמי, אמין ומנוסה

ברגהוף ישראל

אנחנו, ב -BergHOFF (ברגהוף), מאמינים באיכות. עבור אנשי מקצוע, אוהבי בישול אדוקים ומשקי בית מן המניין. אנו שואפים לעורר השראה בלקוחותינו, באמצעות עיצובים חדשניים זוכי פרסים.

הרשמה לניוזלטר

יש לכם שאלה?