שירות לקוחות 077-9975481

תחתית

תחתית הסיר

אחד מסימני ההיכר של החברה: מרכיבי תחתית כלי הבישול וטכנולוגיית השכבות!

פטנט בלעדי – תחתית המורכבת מ-6 שכבות, הודות למבנה המיוחד של תחתית סיר השש-שכבתית (פטנט PCT/B301/00194), וחלקה הפנימי של התחתית העשוי אלומיניום המוליך היטב את החום, החום בתחתית מתפשט גם בשוליים.

זה אומר: התחתית שטוחה כאשר היא קרה והיא נשארת שטוחה במהלך הבישול. תמיד מתקיים מגע צמוד ואחיד בין כלי הבישול של ברגהוף לבין מקור החום.

התחתית בנויה משכבות שונות, שכל אחת מהן בעלת סגולות מיוחדות ואשר מבטיחות הולכת חום מהירה וחיסכון רב באנרגיה. בניגוד לסגסוגות ברזליות, אלומיניום ונחושת הם מוליכי חום מהירים.

החום חודר במהירות, דרך הנחושת, לתוך התחתית, לתוך השכבה של פלדת אל-חלד. שכבה זו מפזרת את החום באופן אחיד על פני השטח – אפילו בשוליים, בזמן קצר מאוד. פנים התחתית מתחמם באותה מהירות כמו צידה החיצוני, תוך שימוש בכמות מינימאלית של אנרגיה.

תכנון זה מונע אבדן אנרגיה, קיימת פיזור חום אחיד, שתוצאתה טכנולוגיות חדשניות לבישול ירוק, לבישול בריא, לבישול עם מעט שמן, לבישול עם מעט מים!

מתאים לכיריים: חשמליות, גז, ויטרוקרמיות, הלוגן ולכל סוגי הכיריים

1. פלדת אל-חלד באיכות מעולה 18/10 T304

2. אלומיניום

3. ברזל

4. אלומיניום

5. פלדת אל-חלד באיכות מעולה 18/10 T304

6. נחושת

מידע נוסף אפשר לראות בסרטון:

ברגהוף ישראל

אנחנו, ב -BergHOFF (ברגהוף), מאמינים באיכות. עבור אנשי מקצוע, אוהבי בישול אדוקים ומשקי בית מן המניין. אנו שואפים לעורר השראה בלקוחותינו, באמצעות עיצובים חדשניים זוכי פרסים.

הרשמה לניוזלטר

יש לכם שאלה?