שירות לקוחות 077-9975481

אודות המוצר

עיצוב ואיכות במחירים לכל כיס

בכל יום אנו מגשימים מחדש את הססמה הפרסומית שלנו "עיצוב איכותי במחיר המותאם לכל כיס". כל זאת, הודות לאימוץ שיטות ייצור המוזילות את עלות המוצר, ושליטה מוחלטת בכל שלבי הייצור השונים, המתבצעים תחת עינם הפקוחה של מומחים מבית.

אנו עובדים עם צוות מעצבי הבית שלנו. בוחנים מוצר מוצע טרם ייצורו, במהלך תהליך הייצור ופעם נוספת בסיום הליך הייצור. כל זה נעשה במרכזי בקרה שיוחדו לשם כך. גישה זו מדגישה את התפיסה המחשבתית הבלעדית שלנו ומעניקה למוצרים שלנו מאפיינים טיפוסיים וייחודיים.

בזכות צוות הבית של מעצבי המוצר שלנו, מתאפשר לנו לצפות במהירות את מגמות השוק ולהתאים אליהן את מוצרינו. אנו הופכים מטבחים וכלי שולחן מעוצבים נגישים לכל. אנחנו, ב -BergHOFF (ברגהוף), מאמינים באיכות. עבור אנשי מקצוע, אוהבי בישול אדוקים ומשקי בית מן המניין. אנו שואפים לעורר השראה בלקוחותינו, באמצעות עיצובים חדשניים זוכי פרסים.

בחשבון היחס מחיר/תועלת, אנו מציעים את הערך הטוב ביותר, עיצוב ואיכות פרימיום במחיר לכל כיס. כל זה מסתכם בהצהרה הברורה של חברת BergHOFF (ברגהוף): BergHOFF (ברגהוף), מותג חובק עולם, מעצב ומפתח כלי מטבח ושולחן ב – 9 קטגוריות. אנו יוצרים עיצובים ייחודיים במחיר לכל-כיס.

טווח המוצרים כולל: כלי בישול ואפייה, סכינים, סכו"ם/כלי אוכל, פורצלן, אבזרים נלווים למטבח, פריטים מסוגננים, מכשירי חשמל קטנים, מטבחי שדה וציוד ברביקיו.

אנשי מקצוע בתעשיית האירוח ימצאו במבחר הייחודי שלנו, את הנחוץ להם כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים בענף.

  • מספר מוצרים כולל: 2300.
  • מוצרים מזוהים: מאופיינים וייחודיים.
  • מוצרים מעוצבים באופן ייחדי לחברה: מוצרים שזכו בפרסים על מקוריות. גמישות בעשייה ובחשיבה.
  • עבודה עם שותפים מקומיים המיודעים עם הצרכים המשתנים ומאפייני השוק המקומי.
  • כל תהליך העבודה מנוהל על ידינו, החל מתרשים העיצוב הראשוני ובקרת האיכות וכלה בהליך הייצור הפיסי עצמו.
  • משלוח מהיר בכל היקף שהוא, לכל רחבי העולם.

ברגהוף ישראל

אנחנו, ב -BergHOFF (ברגהוף), מאמינים באיכות. עבור אנשי מקצוע, אוהבי בישול אדוקים ומשקי בית מן המניין. אנו שואפים לעורר השראה בלקוחותינו, באמצעות עיצובים חדשניים זוכי פרסים.

הרשמה לניוזלטר

יש לכם שאלה?